Zbiórki charytatywne na cmentarzach

31.10.2017   Autor: Artur Maras
---

31 października oraz 1 i 2 listopada odbędą się zbiórki pieniędzy na rzecz pilskiego hospicjum. Wolontariusze już po raz kolejny będą stać tego dnia z puszkami na cmentarzu komunalnym w Pile.

- Naszych wolontariuszy poznaje się po żółtych koszulkach z napisem „Hospicjum to też, życie”, po specyficznych puszkach, które są oklejone, związane z naszym towarzystwem i oklejone są m.in. tego typu zdjęciem. Poza tym, każdy, który wrzuci do puszki datek, otrzyma znaczek, także będzie widoczne, że to właśnie my - informuje Józefa Wiśniewska, wiceprezes Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile.

Kwesta na cmentarzu komunalnym na rzecz budowy hospicjum w Pile, prowadzona jest od czterech lat. W tym roku stowarzyszenie zaprosiło do akcji także osoby znane w regionie.

Zbiórki odbędą się w najbliższy wtorek w godz. 13-17 w środę w godzinach od 10-17 oraz w czwartek od 11 do 17. Po raz pierwszy zbiórka na budowę hospicjum, odbędzie się także 1 listopada na cmentarzu w Wyrzysku. W ubiegłym roku do puszek wolontariusze zebrali niemal 15 tys. zł.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group