Tak się bawiliście w miniony weekend - FOTORELACJA

28.08.2017   Autor: Redakcja

Koncertowo, sportowo i atrakcyjnie. Tak minął weekend mieszkańcom Piły. Było coś dla miłośników sportów, nawet tych ekstremalnych oraz motoryzacji, w tym także tej militarnej.

W niedzielę na placu Zwycięstwa odbył się II Piknik Militarny z okazji Święta Wojska Polskiego oraz Dnia Lotnictwa. Po zakończeniu części oficjalnej pod Pomnikiem Lotnika, prowadzeni przez orkiestrę, przemaszerowaliśmy na Plac Zwycięstwa. Był, koncert, wspólne śpiewanie i zabawy z harcerzami, wystawa sprzętu wojskowego.

fot. Urząd Miasta w Pile

W sobotę na placu Staszica pilanie bawili się na koncercie Lato #naMAXXXa w wykonaniu Patrycji Markowskiej, Rudnika i zespołu LORD.

fot. RCK w Pile

Pilscy motocykliści pożegnali lato. KTM Husaria Piła wspólnie z zaprzyjaźnionymi motocyklistami z Piły i regionu oraz Grupa BMW PIŁA przejechali z rykiem silników przez miasto.

fot. Urząd Miasta w Pile

W sobotę odbył się też X Dętkospływ Gwdą. Jedyna taka impreza w kraju przyciągnęła uczestników z całej Polski. Jak zwykle nie zabrakło ciekawych przebrań.

fot. Urząd Miasta w Pile

„Biegaj z nami 2017”, czyli Pilski Bieg Przełajowy im. Jerzego Adamskiego na Staszycach. Pierwszy na mecie był Adrian Wyrzykiewicz, na co dzień reprezentant pilskiej „Gwdy”. Za nim dotarło 185 kolejnych biegaczy oraz 27 chodziarzy. Kolejny etap „Biegaj z nami 2017” już 9 września w Mirosławiu Ujskim.

fot. Starostwo Powiatowe w Pile

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group