Asta Video Fest

Akcja znakowania rowerów w czwartek w Pile

01.08.2017   Autor: Paweł Różycki
---

Boisz się, że ukradną Ci rower? Przyjdź pod starostwo powiatowe w Pile i oznakuj swój jednoślad. Ty będziesz spokojniejszy, a w przypadku kradzieży roweru, policji ułatwisz identyfikację i jego odnalezienie.

Przedsięwzięcie będzie przede wszystkim skutkować tym, że nasze rowery będą bezpieczniejsze. W przypadku kradzieży taki rower będzie łatwo identyfikowalny. Co ważne w czasie tej naszej akcji będzie również możliwość zdiagnozowania stanu technicznego roweru. Będzie odpowiedni fachowiec , który w przypadku gdy my jako potencjalny rowerzysta pokażemy nasz rower będziemy mieli wątpliwości co do jego stanu technicznego, on na miejscu nam go zdiagnozuje – powiedział starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Cała akcja odbędzie się w najbliższy czwartek 3 sierpnia przed gmachem starostwa powiatowego w Pile. Znakowanie będzie polegało na bezinwazyjnym nadaniu specjalnego numeru, który zostanie umieszczony na pojeździe tzw. znikopisem. Policjanci z pilskiej komendy sfotografują rower i umieszczą w specjalnej bazie danych. Akcja będzie trwała od godziny 13.00 do 18.00

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group