"Bieg na 6 łap" już w najbliższą niedzielę

31.07.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

„Bieg na 6 łap” to okazja, aby poznać psy ze schroniska i dać im radość wspólnego spaceru. Najbliższy już 6 sierpnia w schroniskach w całym regionie.

- Bieg polega na tym, że każdy pies po prostu jest zabierany na spacer z tego względu, że większość jednak swojego czasu spędzają w klatkach zamknięte. Chcemy propagować to, żeby adoptować te pieski, żeby na przykład nie kupować tylko po prostu przyjść do schroniska i zabrać te, które nie mają jednak swojego domu, a bardzo tego oczekują - tłumaczy Katarzyna Borkowska, koordynator akcji” Bieg na 6 łap”.

A takich czworonogów w złotowskim schronisku jest aż 117. Na co dzień psy wyprowadzane są przez pracowników i wolontariuszy. Nie ma jednak możliwości, aby wszystkie zostały zabrane na spacer w jednym momencie, a to właśnie jest marzeniem opiekunów psów ze schroniska. A może się tak stać już 6 sierpnia. To właśnie tego dnia odbędzie akcja "Bieg na 6 łap". Psa na spacer może zabrać w ten dzień każdy, kto ukończył 18 rok życia. Chętni mogą wybrać psa i zapisać się poprzez Facebooka lub bezpośrednio w schronisku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group