Sprzedano kolejną działkę w strefie przemysłowej

09.07.2017   Autor: Redakcja
---

Spółka ImProvia, międzynarodowa firma inżynierska kupiła działkę w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Pile. Będą nowe miejsca pracy.

" 7 lipca 2017 r. odbył się pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiącej działkę nr 61/9 (obręb 28) o powierzchni 0,5082 ha, położonej w rejonie ul. Wawelskiej w Pile. Nieruchomość położona jest w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej –Podstrefa Piła. Nabywcą działki została firma: 4.IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pile. Najwyższa cena uzyskana w przetargu to: 220 200,00 zł.

4.IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest powiązana z ImProvia Sp. z o.o. - międzynarodową firmą inżynieryjną, która specjalizuje się w elektrycznej/mechanicznej inżynierii projektowania oraz inżynierii zaopatrzenia. ImProvia funkcjonuje na różnorodnych sektorach rynku takich jak przemysł, energetyka, systemy zaawansowanych technologii oraz lotnictwo. ImProvia posiada swoje siedziby w kilku krajach europejskich tj. Polsce, Niemczech oraz Szwecji, a główna kwatera mieści się w Holandii. Plany spółki zakładają rozwinięcie biura projektowego i zaplecza produkcyjnego właśnie w Pile. " - przestawia Urząd Miasta w Pile

fot. UM Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group