Pracuj w Pile! Mają zachęcać lokalni przedsiębiorcy

07.06.2017   Autor: Artur Maras
---

„Pracuj w Pile” to nowa kampania Urzędu Miasta. Ma ona zachęcić mieszkańców subregionu do związania swojej kariery zawodowej z tym miastem. W tej sprawie w siedzibie Inwest Parku odbyło się spotkane z przedsiębiorcami.

- Od początku roku słyszeliście państwo o nowych inwestycjach, które pojawiają się w mieście, ale też wiemy, że rozwijają się lokalni przedsiębiorcy. Potrzebne jest promowanie ofert pracy i stąd chcemy współpracować z przedsiębiorcami. Chcemy powiedzieć, że mamy w Pile atrakcyjny rynek pracy, mamy oferty, które czekają na pracowników - zapewnia Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.

Według optymistycznych prognoz w ciągu 5 najbliższych lat w Pile ma powstać nawet 5 tys. nowych miejsc pracy. Wychodząc naprzeciw zmianom na pilskim rynku pracy, Urząd Miasta będzie przeprowadzić w subregionie kampanię „Pracuj w Pile”. Swoim zasięgiem, będzie ona obejmować miasta ościenne w promieniu 70 kilometrów od stolicy subregionu.

Kampania ma nie tylko pokazać, że w mieście są wolne i atrakcyjne miejsca pracy, ale także zachęcić do związania swojej zawodowej kariery właśnie z Piłą.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group