31-latek znęcał się nad matką i braćmi

13.04.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

Przez lata znęcał się nad matką i braćmi. Dawid W. dwa razy skazany za przemoc psychiczną i fizyczną nad najbliższymi po raz kolejny trafił do policyjnego aresztu. Teraz 31-latek z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego za kratami może spędzić nawet 5 lat.

- Mężczyzna ten usłyszał zarzut znęcana się nad matką oraz braćmi w okresie od marca 2016 roku do końca marca 2017 roku. Znęcanie te miało charakter zarówno znęcania psychicznego jak i fizycznego. Do rękoczynów dochodziło najczęściej pod wpływem alkoholu i były to zdarzenia wielokrotne, powtarzające się. W mieszkaniu pokrzywdzonych wielokrotnie miały miejsce interwencje policji - informuje Radosław Gorczyński, prokurator rejonowy w Trzciance.

Zawiadomienie na policję złożyła matka zatrzymanego. Dawid W. jeszcze w trakcie trwającego przeciwko niemu postępowania miał dopuścić się kolejnych aktów przemocy wobec najbliższych szarpiąc, kopiąc i grożąc im śmiercią. To skutkowało wnioskiem prokuratora rejonowego w Trzciance o zatrzymanie 31-latka.

Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie. Za popełnione czyny grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Niewykluczone że Dawid W. zostanie skazany na bezwzględną karę więzienia, gdyż na swoim koncie ma już dwa wyroki o podobnym charakterze.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group