Zmiana na stanowisku komendanta policji

10.04.2017   Autor: Michał Kępiński
---

Zmiany kadrowe w pilskiej policji. Młodszy inspektor Piotr Skrzypkowiak decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu pożegna się z kierowniczym stanowiskiem w pilskiej komendzie.

– Komendant Trawiński podjął decyzję i zamierza zmienić Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Nie ma żadnych ukrytych powodów tych decyzji. Są to decyzje Komendanta Wojewódzkiego Policji, który ma prawo dobierać sobie najbliższych współpracowników kierując się przede wszystkim dobrem służby i mieszkańców - zapewnia mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Piotr Skrzypkowiak pozostanie w dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji. Nie odchodzi ze służby, a jego doświadczenie zostanie wykorzystane w innych zadaniach, na innym stanowisku.  

Nadinspektor Tomasz Trawiński czeka jeszcze na opinię od starosty pilskiego, która nie jest dla niego wiążąca, ale dopiero po jej uzyskaniu zapadną ostateczne decyzje. Piotr Skrzypkowiak funkcję komendanta powiatowego policji objął w sierpniu 2015 roku, zastępując na stanowisku Beatę Różniak-Krzeszewską. Jak zaznacza rzecznik prasowy wielkopolskiej policji nazwisko następny powinniśmy poznać za kilka dni.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group