Wiosenna ramówka w TV ASTA

07.03.2017   Autor: Artur Maras
---

Choć kalendarzowa wiosna rozpocznie się dopiero za dwa tygodnie to w TV ASTA wiosna już trwa. 6 marca ruszyła wiosenna ramówka. Odświeżone programy, nowe magazyny oraz informacje na żywo.

Nie zabraknie także ciekawej publicystyki czy tematycznych magazynów jak Metamorfozy, Cuda Regionu oraz Motowizja, a to oczywiście nie wszystko.

- Nadchodzi wiosna – pod takim hasłem rozpoczynamy wiosnę w TV ASTA, która u nas rozpoczęła się 6 marca. Mamy kilka nowości w publicystyce i w rozrywce - mówi Paweł Różycki, dyrektor programowy TV ASTA.

Jak program Prosto z Mostu, który wraca na antenę w odświeżonej formie i z nowym prowadzącym. Premiera co dwa tygodnie.

- Zadajemy trudne, niewygodne pytania. Takie, których nie zadawał jeszcze nikt wcześniej. Liczymy na to, że nasi rozmówcy będą na te pytania odpowiadać, chociaż wiadomo jak wygląda polityka - dodaje Michał Kępiński, prowadzący Prosto z Mostu.

Po rocznej przerwie wraca także interwencyjny program Reporterzy, w którym będziemy przedstawiać trudne, kontrowersyjne oraz poruszające sprawy. Premiera w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca o godz 20.00.

Po dwumiesięcznej przerwie wraca także magazyn Przegląd Rolniczy. Luźniejszy charakter będzie miał z kolei nowy program adresowany do ludzi młodych...

- Naszą ideą jest pokazanie, tego że młodzi ludzie to nie tylko cybernetyczne zoombie, tak jak wszyscy myślą, że tylko siedzimy i naszym światem jest świat gier komputerowych, ale, że mamy swoje pasje - zapewnia Jagoda Kurnikowska, współautorka programu „Młode miasto”.

Na antenie nie zabraknie także sprawdzonych i lubianych formatów. W tym cenionego przez widzów Karnetu Kulturalnego, Kolejwizji czy Cudów Regionu.

- Oczywiście bez zmian pozostają na naszej antenie, nasze sztandarowe programy takie jak Informacje i Kuriery oraz programy publicystyczne czyli Debata Polityczna, w Szerszym Kontekście oraz Mówią Media oraz oczywiście nasze magazyny jak Metamorfozy czy Magazyn Motowizja
- wymienia Patrycja Jankowska z TV ASTA.

Czy Druga Strona Medalu, Na Sygnale oraz Rozkład Jazdy, czyli cotygodniowy przegląd wydarzeń w regionie. Dla fanów sportu magazyn Tempo, w tym dla fanów czarnego sportu premierowo co dwa tygodnie nowy Magazyn Żużlowy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group