Enea gra z PTPS-em - już oficjalnie

23.01.2017   Autor: Redakcja
---

Enea została sponsorem tytularnym grającego w siatkarskiej ekstraklasie klubu PTPS Piła.
21 stycznia, przed meczem pilskiej drużyny siatkarek z Legionovią Legionowo, przedstawiciele Enei i PTPS oficjalnie ogłosili rozpoczęcie współpracy.

Enea od początku roku jest sponsorem tytularnym drużyny walczącej w najwyższej klasie ligowych rozgrywek żeńskiej siatkówki w Polsce. W sobotę, 21 stycznia Piotr Adamczak, wiceprezes Enei oraz Radosław Ciemięga, prezes PTPS ogłosili rozpoczęcie współpracy.

Cieszymy się, że wspieramy pilską siatkówkę. Naszym partnerem została drużyna z tradycjami i ogromnym potencjałem – powiedział Piotr Adamczak, wiceprezes Enei. – Wsparcie utytułowanych i ambitnych sportowców, szczególnie wywodzących się z obszaru naszej działalności, jest istotnym elementem zaangażowania społecznego Enei – dodał.

Radosław Ciemięga, prezes PTPS podziękował Enei za zaangażowanie w sponsoring pilskiego klubu.

Zaszczytem jest dla nas możliwość związania się z taką firmą jak Enea – zaznaczył. – Bardzo dziękuję przedstawicielom Enei za to, że dostrzegli nasz potencjał w rozgrywkach ligowych. Jestem przekonany, że działając razem będziemy osiągać wspólne sukcesy – powiedział prezes towarzystwa.

Wsparcie dla PTPS Piła to nie jedyny obszar związany z siatkówką, w którym działa spółka energetyczna. Współpraca ta wpisuje się w szerszy kontekst zaangażowania Enei w rozwój profesjonalnej piłki siatkowej. Firma poszukuje również siatkarskich talentów w ramach projektu Enea Liga Mini Piłki Siatkowej. Ma on na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. W pierwszej edycji ligi bierze udział blisko 250 zespołów z 30 szkół podstawowych. Enea wspiera zatem zarówno sporty zawodowe, jak i młodzieżowe.

Jestem pewien, że nasze wsparcie dla obecnych i przyszłych gwiazd tej dyscypliny pozwoli budować siłę polskiej siatkówki – zaznaczył wiceprezes Enei.

Niedługo po konferencji rozpoczęło się spotkanie w ramach 17. kolejki OrlenLigi. Pilskie siatkarki pokonały Legionovię Legionowo 3:0 (25:20; 25:21; 25:18).

/źródło: Enea PTPS Piła, Jan Ilski/

Przeczytaj więcej o: PTPS Piła, siatkówka piła, Enea PTPS Piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group