Grzegorz Piechowiak zostanie posłem

09.07.2016   Autor: Artur Maras
---

Grzegorz Piechowiak z Polski Razem zostanie nowym posłem. W ławach sejmowych zajmie miejsce Maksa Kraczkowskiego posła Prawa i Sprawiedliwości, który został powołany na stanowisko wiceprezesa PKO Banku Polskiego.
 
- Nie mam pomysłu dla Piły, bo to Piła musi mieć pomysł na siebie, a ja mogę im w tych pomysłach pomagać. Ale też nie mówmy tylko o Pile, mówmy o 11 powiatach, tam również mieszkają mieszkańcy, to jest cały okręg wyborczy i tu nikogo nie można wyróżniać. Ja chętnie pomogę wszystkim, którzy się do mnie zgłoszą - zapewnia Grzegorz Piechowiak, Polska Razem.

Grzegorz Piechowiak nie spodziewał się, że zasiądzie w ławach sejmowych tak szybko. Jak twierdzi, zaskoczyła go rezygnacja Maksa Kraczkowskiego z mandatu posła. Teraz obiecuje wyborcom większe zaangażowanie w kwestie gospodarcze.

Przypomnijmy: 30 czerwca Polskę obiegła informacja, że pilski poseł PiS Maks Kraczkowski zostanie wiceprezesem największego polskiego banku PKO BP. Jego miejsce w Sejmie zajmie właśnie Grzegorz Piechowiak z Polski Razem, który startował do Parlamentu listy Prawa i Sprawiedliwości.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group