Od piątku zmienia się rozkład jazdy MZK

29.06.2016   Autor: Redakcja
---

W wakacje zmienia się rozkład jazdy autobusów miejskich w Pile. Letni rozkład jazdy zacznie obowiązywać od 1 lipca, czyli od najbliższego piątku.

Od początku wakacji zostały zawieszone kursy autobusów linii szkolnych - 2 bis, 3 bis, 17 bis i 50 bis. Od piątku do 31 sierpnia będzie obowiązywać letni rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Zmiany będą dotyczyć autobusów linii 0, 1, 2, 3, 4, 5, 9, 12, 14, 16 i 17.

Jedynie kursy autobusów linii 6 i 15 pozostaną bez zmian.

Od piątku zawieszone zostaną kursy autobusów linii nr 8, 10, 11 i K. To nie jedyne zmiany. Wszystkie autobusy linii nr 4 kończyć kurs będą na pl. Inwalidów, czyli autobus nie będzie dojeżdżać do UAM. Wycofane zostaną też linii nr 17 z ul. Walki Młodych, a wszystkie kursy „17” z Motylewa będą kończyć się na pl. Zwycięstwa.

Od piątku też ruszy linia specjalna "P". Autobusy te będą kursować z pl. Zwycięstwa nad jezioro Płotki. Na tej trasie nie będą obowiązywać bilety miesięczne ani weekendowe.

ROZKŁAD JAZDY LINII P

Od piątku także codziennie w rejs po Gwdzie ruszać będzie Gordalina. Tu także nie obowiązują bilety miesięczne ani weekendowe.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group