Asta Video Fest

Przez dwa lata znęcał się nad rodziną

19.06.2016   Autor: Klaudia Michalska
---

28-letni mieszkaniec gminy Drawsko znęcał się nad rodziną. W dodatku w miejscu zamieszkania mężczyzny znaleziono trzy krzaki konopi indyjskiej. Podejrzanemu grozi nawet 5 lat więzienia.

- W wyniku podjętych przez policję czynności ustalono że mężczyzna ten w okresie od października 2014 roku znęca się nad osobami najbliższymi. To jest nad matką oraz nad bratem. Znęcanie te ma głównie charakter psychiczny. Polega na wywoływaniu awantur, grożeniu, niepokojeniu nocnym. Wzbudzaniu lęku w pokrzywdzonych - mówi Radosław Gorczyński, prokurator rejonowy w Trzciance.

Podczas zatrzymania w domu 28-latka z gminy Drawsko policjanci znaleźli także trzy krzaki marihuany. Mężczyźnie przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa znęcania nad najbliższymi członkami rodziny oraz uprawy konopi indyjskich. Na wniosek prokuratora podejrzany otrzymał nadzór policyjny, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną matką i bratem oraz nakaz opuszczenia wspólnego mieszkania. Za zarzucane czyny grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group