Asta Video Fest

Lech Poznań kontra Pogoń Łobżenica

06.05.2016   Autor: Klaudia Michalska
---

Lech Poznań kontra Pogoń Łobżenica. Taki towarzyski mecz rozegrano 3 maja na boisku w Łobżenicy. Piłkarze zagrali charytatywny mecz dla chorej na nowotwór nastolatki – mieszkanki tej miejscowości.

- Przyjeżdżam tu, do Łobżenicy raz na jakiś czas, trzeci raz w tym roku. Mam zajęcia z chłopcami, dziewczynkami na boisku takie typowo piłkarskie na Orliku przy szkole. Dziś mamy też święto, bo jest mecz i drużyna Lecha przyjeżdża, a ja będę trenerem drużyny Łobżenicy. Mam nadzieję że sobie poradzimy z Lechem - mówił przed meczem Paweł Janas, były selekcjoner reprezentacji Polski.

Pomimo entuzjastycznego pierwszego gola który należał do Pogoni Łobżenica dalsza gra gospodarzy już nie była tak dobra. Drużyna oldboy-ów Lecha Poznań wygrała spotkanie przewagą... 9 bramek. Jednak nie o wygraną tu chodziło, ani nawet o dobrą zabawę, choć mecz towarzyski miał uświetnić obchody 70-lecia klubu sportowego Pogoń Łobżenica.
Piłkarze jednak przede wszystkim zagrali mecz charytatywny dla Oli Grzegorek, która choruje na nowotwór mózgu. Podczas spotkania zostały zlicytowane na jej rzecz, piłki z podpisami zawodników.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group