Bilety na koncert Urszuli trafią do...

15.04.2016   Autor: Redakcja
---

W sobotę w Klubie Barka wystąpi doskonale znana polska wokalistka rockowa - Urszula. Dla naszych czytelników mieliśmy do rozdania dwa podwójne bilety na koncert oraz dla jednej z osób - niespodziankę!

Urszula jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny muzycznej. Jej przeboje "Dmuchawce, latawce, wiatr" czy "Konik na biegunach" są znane i lubiane do dzisiaj.

Z okazji 20-lecia wydania płyty "Biała droga" Urszula wyruszyła w trasę koncertową po Polsce. W sobotę wystąpi w pilskim Klubie Barka. Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwa podwójne bilety na jej koncert. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: W którym roku został wydany szósty album Urszuli "Biała Droga"? - Oczywiście album został wydany w 1996 roku.

Tym razem szczęście dopisało Justynie Szatanik, która wygrała jeden podwójny bilet na koncert oraz Andrzejowi Kozłowskiemu, który poza podwójną wejściówką otrzyma także niespodziankę - zestaw płyt DVD + CD Biała droga live. Przystanek Woodstock 2015. Oprócz udzielenia prawidłowej odpowiedzi otrzymaliśmy od p. Andrzeja przekonujący argument dlaczego to właśnie on powinien otrzymać bilet na koncert Urszuli oraz płytę, a oto jego treść:

"Za tydzień (dokładnie 22 IV) wraz z żoną będziemy obchodzić 27. rocznicę naszego ślubu. Od zawsze słuchamy muzyki Urszuli. Ta muzyka towarzyszyła nam przy wielu ważnych dla nas chwilach. Jestem pewien, że gdy dam jako prezent zaproszenie na koncert i dodatkowo płytę ulubionej wykonawczyni, moja żona będzie przeszczęśliwa a jej szczęście jest dla mnie najważniejsze."

Gratulujemy!

Andrzejowi i małżonce życzymy wiele dobrego!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group