Wystawa Miasto-Ogród za dwa tygodnie

10.04.2016   Autor: Artur Maras
---

Piła rozkwitnie tysiącami kwiatów. Wszystko za sprawą wystawy Miasto-Ogród organizowanej pod koniec kwietnia. Na miejskiej Wyspie na przybyłych oprócz wystawców z całego kraju czekać będzie wiele atrakcji.

Wystawa Miasto-Ogród rusza 23 kwietnia i potrwa do 24 kwietnia. Początek w sobotę o godzinie 11.00 na Wyspie. - Już przyzwyczailiśmy się, że jest ta część ogrodnicza, że jest część rolna gdzie można zobaczyć najnowsze maszyny rolnicze, a w tej edycji też trochę niespodzianek z okazji jubileuszu 25-lecia targów. Postanowiliśmy rozszerzyć tą formułę i wprowadzić ofertę targów agroturystycznych - zachęca do udziału Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.

Krajowa Wystawa Miasto-Ogród ma 25 letnia tradycje. Przez 22 lata Agro-Targi były organizowane w siedzibie Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Starej Łubiance. Z okazji jubileuszu właśnie postanowiono rozszerzyć ofertę targów o gospodarstwa agroturystyczne.

Na przybyłych czeka wiele atrakcji. Oprócz wystawy maszyn rolniczych, na pilskiej Wyspie będzie można także kupić sadzonki roślin, różne byliny, pnącza, czy drzewa i krzewy owocowe. Organizatorzy zadbali także o oprawę artystyczną i kulinaria. Imprezę poprowadzi Witold Czuksanow, znany prezenter i autor książek o tematyce ogrodniczej.

Trzeba się będzie liczyć z utrudnieniami w ruchu, w trakcie targów. Parking przy Inwest-Parku będzie zarezerwowany dla wystawców. Na czas trwania targów zostanie zamknięta ulica Wodna.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group