Imprezowy weekend w Pile

11.03.2016   Autor: Redakcja
---

Nie masz jeszcze pomysłu jak spędzić wolny czas, a weekend już tuż tuż? Zobacz jakie atrakcje czekają na Ciebie w Pile...

REGIONALNE CENTRUM KULTURY
W piątek o godz. 18.30 wykład Jolanty Szczyglewskiej „Sztuka kreowania własnego życia”, to w sali kameralnej. W sobotę natomiast o 16.00 w Sali Miejskiej (Inwest-Park) pilanie będą mogli wziąć udział w Krakowskim Salonie Poezji Anny Dymnej, podczas którego Anna Nehrebecka będzie czytać wiersze Zbigniewa Herberta. Po salonie, odbędzie się spotkanie autorskie przy kawie. W niedzielę RCK zaprasza na koncert „Operetki Czar” w wykonaniu solistów Teatru Narodowego Operetki Kijowskie, orkiestry i baletu.

KLUB SENIORA
Dla seniorów w piątek o 15.00 rozpocznie się Scrabblomania - zapowiada się doskonała zabawa dla wszystkich miłośników gier planszowych i trudnych słów. W sobotę natomiast w Klubie Seniora o 16.00 zespół rękodzieła będzie robił kukłę Marzanny.

TEQUILA PUB
W piątek rockowa impreza rozpocznie się jak co tydzień o 20.00, w ten weekend będzie ona kontynuacją Dnia Kobiet. To ostatnia szansa dla pań by wypełnić los i zdobyć tandemowy przelot nad Piłą. O szczegóły konkursu należy pytać w lokalu.

KLUB BARKA
W sobotę o 19.00 Barka zaprasza na koncert zespołów: Qulturka, Soraga, SCV oraz SUE PASA. W niedzielę na scenie zagości zespół Besides, którego koncert rozpocznie się o 20.00.

ROCKOPOLIS
W klubie kolejna odsłona Rocopolis Stand-Up w wykonaniu Łukasza „Lotka” Lotkowskiego i Karola Modzelewskiego – Bękartów Stend-Upu, ich występ rozpocznie się o 19.00. Po ich występie, impreza jak zwykle... W niedzielę natomiast o 20.00 rozpocznie się koncert zespołu Terrific Sunday.

SEVEN
W sobotę w Seven muzyczną stroną imprezy zajmie się duet DNF & Vanalogic. Wszyscy zainteresowani mogą brać udział w sms-owym konkursie, w którym do wygrania jest darmowe miejsce w loży VIP.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group