Radio Helen Doron nadaje z Piły

09.03.2016   Autor: Redakcja
---

Już jutro mieszkańcy Piły będą mogli wziąć udział w specjalnej audycji nadawanej przez Helen Doron Radio, którą poprowadzi native speaker Richard Freedman. Program nadawany będzie na żywo w godzinach 15.00-18.00.

Helen Doron Radio to pierwsza na świecie radiostacja skierowana do dzieci i młodzieży uczących się języka angielskiego. Richard Freedman będzie rozmawiał głównie z dziećmi i młodzieżą o... ich sprawach. O tym co interesuje młodych ludzi, co lubią i czym zajmują się na co dzień. I chociaż audycja będzie o dzieciach i dla dzieci, to właściciele szkoły Helen Doron zapraszają na to spotkanie wszystkich mieszkańców. 

Mobilne studio pojawi się w Pile 10 marca w siedzibie Szkoły Helen Doron English, przy ul. Szybowników 4/1. Będzie się można przyjrzeć pracy radiowców, native speakera oraz wziąć udział w audycji. - Nauka języka obcego bywa nudna i żmudna, a praca z klasycznym podręcznikiem czy nauka słówek na pamięć bywa zmorą młodzieży. Szkoły Helen Doron przełamują ten stereotyp oferując młodzieży nietypową okazję do rozmowy z lektorem języka angielskiego. Podczas audycji będzie można posłuchać wiadomości czy wziąć udział w quizie - tłumaczy Katarzyna Mitrus, ze Szkoły Helen Doron w Pile.

Radio nadaje bezpłatne audycje codziennie w godzinach 15.00-18.00 w internecie.
Do tej pory radio nadawało już w Serbii, Niemczech, Szwajcarii i Izraelu, teraz pora na nagrania z Polski. W marcu native speaker R. Freedman odwiedzi m.in. młodzież z Wrocławia, Zielonej Góry czy Konina.

fot. Szkoła Helen Doron, Richard Freedman

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group