Rozdaliśmy bilety na spektakl

05.02.2016   Autor: Redakcja
---

W pilskim Centrum Kultury  odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - spektakl teatru tańca. Rozdaliśmy trzy podwójne zaproszenia.

Spektakl "Desert" inspirowany jest "Małym Księciem" Antoine'a de Saint-Exupéry'ego. Jest próbą spojrzenia na tę poetycką opowieść z perspektywy osoby dorosłej. Wyobrażenie książkowych postaci i ich wzajemnych relacji staje się bardziej złożone i niejednoznaczne. Poszczególne wątki spotkań łączy metaforyczne miejsce przestrzeni i umysłu - Pustynia, która stawia bohaterów i widza przed konfrontacją z Samotnością.

Obsada: Andrzej Adamczak, Karina Adamczak-Kasprzak, Urszula Bernat-Jałocha, Adriana Cygankiewicz, Fabian Fejdasz, Agnieszka Fertała, Jerzy Kaźmierczak, Katarzyna Kulmińska, Zbigniew Kocięba, Kornelia Lech, Paweł Malicki, Marcin Motyl, Adrian Radwański, Bartłomiej Raźnikiewicz, Katarzyna Rzetelska, Sandra Szatan, Emily Wong, gościnnie Krzysztof Raczkowski.

Mieliśmy do rozdania trzy podwójne bilety na spektakl "Desert". Aby wygrać należało odpowiedzieć na pytanie: Kto jest odpowiedzialny za choreografię w spektaklu pod tytułem "Desert"? Prawidłowa odpowiedź to - choreografka Paulina Wycichowska.

Po jednym podwójnym bilecie na spektakl "Desert" wygrali: Sandra Pachacz, Piotr Korczak i Maciej Cimcioch.

Gratulujemy i życzymy udanego wieczoru

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group