Gwiezdne Wojny w Trzciance

01.02.2016   Autor: Redakcja
---

Latające pojazdy i galaktyczne postaci w Trzciance. W muzeum Ziemi Nadnoteckiej rusza wystawa Gwiezdnych Wojen. Oprócz licznych rekwizytów, organizatorzy chcą zorganizować konkurs na wykonanie pojazdu kosmicznego.

- Jesteśmy w trakcie przygotowywania wystawy. Będzie ona na dwóch salach. Więc dużo eksponatów, dużo atrakcji dla miłośników Gwiezdnych Wojen. W Trzciance mamy taką grupę, która się interesuje tym tematem – mówi Elżbieta Wiśnicka, dyrektor trzcianeckiego muzeum.

Podczas wystawy będzie można zobaczyć rekwizyty oraz postacie występujące w filmie. Ekspozycja zostanie otwarta na dniach i potrwa do 25 marca. Wystawie towarzyszyć będzie też konkurs na wykonanie pojazdu kosmicznego, pojazdu marzeń. Pracownicy muzeum zapowiadają, że będzie szansa na zorganizowanie urodzin dla najmłodszych pod hasłem „Gwiezdne wojny”.

Organizatorzy, są przekonani, że wystawa będzie cieszyła się dużą frekwencją. Zmieniono też godziny otwarcia muzeum. Placówkę będzie można odwiedzać od wtorku do piątku do godziny 18 i w sobotę od 11 do 16.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group