A może na informatykę stosowaną?

21.01.2016   Autor: Redakcja
---

Ośrodek Zamiejscowy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Pile otwiera nowe możliwości dla wszystkich, którzy chcą - w ramach studiów podyplomowych - zdobyć nową wiedzę i umiejętności w zakresie informatyki stosowanej.

Gościem programu „W szerszym kontekście” jest dr Paweł Owsianny, zastępca dyrektora OZ UAM w Pile. - Przedkładając tę propozycję studiów podyplomowych uniwersytet kierował się licznymi sugestiami ze strony pracodawców, którzy potrzebują w swoich firmach pracowników z umiejętnościami w zakresie informatyki. Dzięki zaangażowaniu Wydziału Matematyki i Informatyki UAM, w Ośrodku Zamiejscowym w Pile otwierają się możliwości poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności dla bardzo wielu ludzi, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje, a tym samym stać się pożądanymi przez pracodawców fachowcami - mówi dr Owsianny.

W programie także o programach ERASMUS i MOST, które dają studentom, doktorantom i pracownikom naukowym szerokie możliwości wzbogacania swojej wiedzy i umiejętności. Autor porozmawia z gościem również o propozycjach Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w zakresie zmiany ustawy o szkolnictwie wyższym.

Więcej w programie „W szerszym kontekście” dzisiaj o godz. 19.30 w TV Asta. Zaprasza Piotr Grześ.

Przeczytaj więcej o: pawel owsianny, kampania,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group