Graj o teledysk - ruszyło głosowanie!

05.01.2016   Autor: Redakcja
---

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie Graj o teledysk. Teraz zwycięzcę wybierze publiczność. Każdy może zagłosować na swojego faworyta i dać mu szansę na nagranie profesjonalnego teledysku całkowicie za darmo.

- Fantastyczny pomysł, dlatego że jest bardzo dużo zespołów i tutaj w samej Pile i w regionie, które nie mają takiej szansy. Są to zespoły które grają duże festiwale i mniejsze koncerty. Niestety nagranie teledysku wiąże się ze sporymi kosztami. Mogę tylko powiedzieć też jako muzyk, że wydaje mi się iż jest to bardzo fajna forma pokazania, że Piła jest miastem, w którym ta muzyka tętni – mówi Joanna Naranowicz, autorka programu Muzyczny Backstage.

Stąd pomysł by pomagać utalentowanym muzykom. Do konkursu przystąpiło 6 zespołów z naszego regionu. Zostały one wytypowane w pierwszym etapie, przez profesjonalne jury w składzie: Joanna Naranowicz – wokalistka zespołu Qulturka, menager muzyczny oraz producent programu „Muzyczny Backstage” ukazującego się na antenie TV Asta, Andrzej „Kozak” Kozakiewicz – gitara i głos w Pidżama Porno i Strachy Na Lachy, Paweł Kądziela – Prezes TV ASTA oraz Tomasz Janczar – Kierownik Produkcji TV ASTA.

Teraz czas na drugi etap konkursu, w którym każdy może wesprzeć swojego faworyta. Wystarczy wejść na facebookowy profil TV ASTA i kliknąć głosuj przy nagraniu wybranej kapeli. Zespół, który otrzyma najwięcej głosów nagra profesjonalny teledysk zrealizowany przez Telewizję ASTA. To nie jedyna nagroda. Zwycięski zespół zagra na scenie ze znanym artystą w jednym z pilskich klubów. Organizatorzy nie zdradzają jeszcze kto będzie tą gwiazdą.

Głosowanie trwa do 21 stycznia.

Klaudia Michalska

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group