Asta Video Fest

Kto zna sprawcę?

---

Wracamy do napadu na bank, do którego doszło 9 grudnia w Złotowie. Policja publikuje film z monitoringu, na którym widać sprawcę i prosi o wszelkie informacje na jego temat.

– Prosimy osoby, które rozpoznały tego człowieka o kontakt z Komenda Powiatową Policji w Złotowie lub z najbliższą jednostka policji w kraju, bądź też pod numerem alarmowym 997. Wszelkie, nawet drobne informacje w tej sprawie będą nam pomocne w ustaleniu sprawcy. Policjanci starają się ustalić tożsamość mężczyzny i pracujmy nad tym wspólnie z naszymi specjalistami - mówi Maciej Zając z KPP w Złotowie.

Przypomnijmy: do zdarzenia doszło 9 grudnia, tuż przed godziną 17.00. Do placówki bankowej przy ul. Westerplatte wszedł zamaskowany młody mężczyzna i strasząc trzymanym w ręku scyzorykiem domagał się wydania pieniędzy. Otrzymaną gotówkę, 2 tys. zł, włożył do czarnego, sportowego plecaka z białym napisem. Mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę z kapturem i jasnoszare spodnie dresowe. Twarz miał zasłoniętą czarnym szalem.

4 grudnia do podobnego zdarzenia doszło w Trzciance. Policja nadal poszukuje sprawcy. Tam mężczyzna napadł na placówkę bankową z przedmiotem przypominającym broń i ukradł około 20 tys. zł.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group