Asta Video Fest

Zatrzymanie i dwa zarzuty

09.07.2015   Autor: Paulina Michałek-Komorowska
---

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie zatrzymali złodziei samochodu. Przy okazji udało im się zatrzymać mężczyznę posiadającego narkotyki.

W poniedziałek mieszkaniec Krzyża Wielkopolskiego zgłosił zaginięcie Volkswagena LT 35. Na skrzyni ładunkowej samochodu znajdowały się specjalistyczne podnośniki, z których każdy był wart około tysiąca złotych. - Badając ślady, eliminując kolejnych potencjalnych podejrzanych policjanci wpadli w końcu na trop złodziei. Przystąpiono do realizacji ich zatrzymań i jak się wkrótce okazało w kradzież zamieszani byli dwaj mieszkańcy pobliskiego Drawska i jeden mieszkaniec Krzyża Wlkp. Zatrzymani powiedzieli, że pojazd wraz ładunkiem znajduje się na terenie posesji jednego z nich – informuje mł. asp. Wojciech Michałkiewicz, KPP Czarnków.

Po dotarciu policjantów na miejsce okazało się, że pojazd jest już częściowo rozebrany. W trakcie przeszukania funkcjonariusze natrafili na niewielką ilość narkotyków. Do ich posiadania przyznał się brat jednego ze złodziei.

Trzej mężczyźni usłyszą zarzuty kradzieży (dwóch w warunkach recydywy), a czwarty zarzut posiadania narkotyków.

fot. KPP Czarnków

Przeczytaj więcej o: narkotyki, kpp czarnków, kradzież samochodu,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group