Nowe boisko do plażówki

24.06.2015   Autor: Redakcja
---

Będzie nowe boisko do plażówki w Trzciance. Od początku lipca, wszyscy chętni będą mieli do dyspozycji nowy obiekt sportowy przy Gimnazjum nr 1.

Wszystko w ramach zajęć prowadzonych na boisku Orlik. - Będą słupki, siatka, a animator przy Orliku będzie miał wyposażenie do boiska do piłki plażowej. Boisko będzie funkcjonowało w okresie wakacyjnym - mówi Krzysztof Czarnecki, burmistrz Trzcianki.

Boisko przy Gimnazjum nr 1 istnieje od lat, ale było bardzo zaniedbane. Płyta zarosła chwastami. Obiekt nie nadawał się do użytku, teraz więc  trwają prace remontowe. Wybrano stary piasek, a samo boisko, na życzenie nauczycieli z "jedynki", przesunięto o kilka metrów. Niebawem pojawi się nowy piasek, słupki oraz siatka.

To nie jedyne boisko do plażówki. Dwa inne istnieją na nowej plaży przy jeziorze Sarcz. Cieszą się one sporym zainteresowaniem plażowiczów. Często odbywają się na nich turnieje. Być może także i przy ulicy Staszica, na wyremontowanym boisku również będą organizowane zawody dla miłośników siatkówki plażowej.

Przeczytaj więcej o: trzcianka, boisko, remonty domów,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group