Drogowe remonty w Pile

23.06.2015   Autor: Artur Maras
---

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w obrębie ulicy Wawelskiej, Karpackiej i Tucholskiej.W poniedziałek skrzyżowanie tych ulic zostało zamknięte ze względu na prowadzone roboty ziemne.

Na czas ich trwania zmieniła się również trasa linii autobusowej nr 0. Prace potrwają minimum tydzień. - Zmiana jest związana z przebudową skrzyżowania i budowa małego ronda. Wymaga to wykonania prac ziemnych, wytyczeniu nowej jezdni tego skrzyżowania, a są tu m. in. sieci telekomunikacyjne, energetyczne, gazowe, kanalizacyjne - mówi Piotr Ziółkowski z Zarządu Dróg i Zieleni w Pile.

Jednocześnie prace wykonuje Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Są one kontynuacją rozpoczętej rok temu budowy kanalizacji deszczowej.

Kierowcy muszą jeździć objazdem od ul. Wawelskiej, przez Składową i Okólną do ronda Toboły.

W związku z prowadzonymi pracami, na czas ich trwania zmieniła się trasa autobusowa linii nr 0. Z ruchu zostają wyłączone przystanki Roosevelta, Tucholska, Chałubińskiego,, Wągrowiecka i Wawelska. W zamian autobus zatrzyma się na przystankach: Ludowa, Okólna, Bydgoska Łowiecka i składowa. Prace potrwają do odwołania.

Przeczytaj więcej o: przejęcie lotniska, szutkowski,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group