Oni posłuchają Dudleya Tafta

13.05.2015   Autor: Redakcja
---

Znamy zwycięzców naszego konkursu, w którym można było wygrać dwa podwójne zaproszenia na koncert Dudleya Tafta z zespołem.

Na koncert do Trzcianki pojadą Marcin Olejnik i Łukasz Wymysło. Serdecznie gratulujemy.

Dudley Taft, po blisko 30 latach pracy z różnymi zespołami, od typowo rockowych po grunge rodem z Seattle, (na czele ze Sweet Water oraz Second Coming, z którym nagrał dla Capitol Records przebój z filmu ,,Szósty Zmysł’’ z Bruce Willis’em), powrócił do inspiracji bluesowymi mistrzami i dojrzał do poprowadzenia bandu firmowanego własnym nazwiskiem. Osiadły obecnie w Północnej Karolinie gitarzysta przystąpił w 2007 roku do realizacji podjętych zamierzeń, wydając w 2010 roku niezwykle przychylnie przyjęty przez krytykę debiutancki album ,,Left for Dead’’. Już od samego początku, został doceniony jako wyróżniający się gitarzysta nowego pokolenia amerykańskiej sceny blues-rockowej. Tak udany debiut potwierdza wydany w 2013 roku kolejny album ,,Deep Deep Blue’’.

We wrześniu 2014 roku Dudley Taft z zespołem w składzie: Dudley Taft – gitara i śpiew, Eric Robert – klawisze, Carl Martin – perkusja i John Kessler – bas, odbył swoją pierwszą polską trasę koncertową. Teraz wracają do nas, zagrają m.in. w Poznaniu, Rzeszowie, Bochni i Kielcach, ale co najważniejsze dla miłośników rasowego bluesa w naszym regionie.

W najbliższy czwartek, 14 maja, Dudley Taft Band wystąpi w Trzciance, w Cactus Pubie, o godz. 20.00.

 

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group