Magdalena Ogórek odwiedziła Piłę

02.05.2015   Autor: Artur Maras
---

Dzisiaj Piłę odwiedziła Magdalena Ogórek. Niezależna kandydatka na urząd prezydenta RP, wspierana przez lewicę, jak sama o sobie mówi, spotkała się z mieszkańcami i mediami pod pomnikiem Staszica.

Wielkopolska przyjmuje mnie zawsze tak samo ciepło. To dodaje szczególnie na finiszu kampanii jeszcze większej motywacji, żeby ciężko pracować. – zaczęła swoje wystąpienie Ogórek.

Kandydatka po raz kolejny, mówiła o konieczności zmiany prawa w Polsce. Zapytana o wizję swojej prezydentury, stwierdziła krótko: Będzie to czynna prezydentura, na pewno inna od tej z którą mieliśmy do czynienia do tej pory. Będę na pewno intensywnie korzystać z inicjatywy ustawodawczej. Pierwszy projekt jaki wniosę to będzie na pewno naprawa prawa podatkowego – dodaje.

Jej zdaniem, ważna jest również normalizacja stosunków z Federacja Rosyjską z którą jako Polska powinniśmy prowadzić dialog a nie zamykać się na jakiekolwiek rozmowy. Do zarzutów, jakoby inni kandydaci ubiegający się o fotel prezydenta, odnoszą się do jej kampanii z pewnym pobłażaniem Ogórek nie chciała się odnosić. Po konferencji, kandydatka ubiegająca się o fotel prezydenta RP, wraz z towarzyszącymi jej przedstawicielami lewicy z regionu pilskiego udała się na miejską wyspę.

Ostatnie sondaże dają Magdalenie Ogórek co najwyżej 4% poparcie (TNS Polska CBOS) co jest spadkiem o dwa punkty procentowe od momentu rozpoczęcia się kampanii prezydenckiej.

Wybory prezydenckie odbędą się już 10 maja.

Przeczytaj więcej o: sejmik województwa wielkoposlkiego,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group