W czwartek oznakuj rower

01.04.2015   Autor: Redakcja
---

W ramach prowadzonej akcji prewencyjnej pod nazwą "Rower na zdjęciu" policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zaczynają znakowanie rowerów.

Aby przystąpić do programu wystarczy przyjechać ze swoim rowerem (koniecznie wraz z dokumentem zakupu) do Komendy Powiatowej Policji w Pile. Tam właściciel wypełni deklarację potwierdzającą uczestnictwo w programie, a pojazd zostanie on sfotografowany. Na rower znakopisem zostanie naniesiony numer.

- Zdjęcie roweru, wraz z nadanym indywidualnie numerem, zostanie wpisane do specjalnie stworzonej bazy danych. W przypadku kradzieży roweru często sam właściciel nie jest w stanie podać szczegółowych informacji dotyczących jego wyglądu. Posiadanie przez policjantów zdjęcia utraconej rzeczy ułatwi im jej poszukiwanie oraz identyfikację. W wypełnionej przez właściciela deklaracji znajdzie się opis charakteryzujący wygląd roweru, jak również jego indywidualne cechy. W przypadku odzyskania roweru policjantom łatwiej będzie odnaleźć właściciela - informuje kom. Andrzej Latosiński z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Akcja znakowania jednośladów zostanie przeprowadzona w czwartek, 2 kwietnia, w godz. 10.00-14.00, przed gmachem Komendy Powiatowej Policji w Pile. Właściciele powinni zgłaszać się do biura przepustek. W sprawie znakowania rowerów można się również kontaktować telefonicznie - 67 353 13 10.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group