Asta Video Fest

"Salon gospodarczy" o pilskim lotnisku

22.01.2015   Autor: Redakcja
---

Już dziś „Salon Gospodarczy” TV Asta, którego tematem będzie pilskie lotnisko. Zapraszamy do oglądania TV Asta.

Sprawa pilskiego lotniska żywo interesuje nie tylko polityków i osoby związane z lotnictwem, ale również zwykłych mieszkańców Piły. W sondzie portalu asta24.pl pytaliśmy "Czy decyzja rady powiatu o oddaniu lotniska Skarbowi Państwa jest słuszna?". Odpowiedzi na tak stanowiła ponad połowę głosów Czytelników.

Tym razem goście Salonu – władze miasta i powiatu, radni oraz przedsiębiorcy z regionu pilskiego – zajmą się przyszłością pilskiego lotniska. Wśród uczestników będzie również Piotr Niewiarowski, ekspert ds. infrastruktury lotniskowej oraz prezes zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Sochaczew.

Salon Gospodarczy jest cyklicznym przedsięwzięciem, organizowanym przez Telewizję Asta. Poruszane są na nim ważne społecznie zagadnienia gospodarcze w kontekście lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim. Do udziału w nim zapraszani są przedstawiciele różnych środowisk – gospodarczych, samorządowych oraz parlamentarzyści z północnej Wielkopolski.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22 stycznia o godz. 18.00. Zapraszamy na transmisję „live” w TV Asta oraz na stronie www.tvasta.pl.

Przeczytaj więcej o: lotnisko, salon gospodarczy,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group