"Sytuacja w Polsce nie jest dobra"

21.01.2015   Autor: Artur Maras
---

W pilskim biurze posła na Sejm RP Maksa Kraczkowskiego, odbyła się konferencja prasowa dotycząca bieżącej sytuacji politycznej w kraju, która zdaniem posła nie jest najlepsza.

Zdaniem Maksa Kraczkowskiego, posła Prawa i Sprawiedliwości: - Jeżeli nie będziemy mieli pewności czy pani premier i jej ministrowie traktują nas poważnie, maja wiedzę żeby zarządzać polską gospodarką i dobrze ją regulować to mamy prawo się obawiać.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości nawiązywał głównie do porozumienia rządu z górnikami. Jego zdaniem premier Ewie Kopacz brakuje pomysłu na polską energetykę, a podkreślić trzeba, że 90% elektrowni w Polsce jest opartych na węglu kamiennym i brunatnym.

Kolejnym omawianym problemem była sytuacja osób, które zaciągnęły kredyty we frankach szwajcarskich. Przy rosnącym kursie waluty, osoby, również z Piły, które zaciągnęły kredyt w tej walucie nie są w stanie przewidzieć czy będą w stanie go spłacać.

Poseł odniósł się także do obecnej sytuacji bezrobotnych oraz jego zdaniem zatrważająco niskich dochodów. Ze względu na rozpoczętą kampanię prezydencką pilskie struktury PiS zaprosiły do miasta kandydata na prezydenta RP Andrzeja Dudę. W trakcie kampanii odwiedzi on każdy z jedenastu powiatów naszego okręgu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group