Prezes Polskiej Federacji Squasha na turnieju w Pile

19.10.2014   Autor: Redakcja
---

22 mężczyzn i 8 kobiet przystąpiło do turnieju squasha kategorii B pod patronatem  Polskiej Federacji Squasha. Po kilkugodzinnej rywalizacji zwycięzcami zawodów okazali się Tomasz Banasiak z Warszawy i Ewa Piechnik z Piły.

W minioną sobotę po raz pierwszy w Pile rozegrany został turniej squasha kat. B. W zawodach można było zobaczyć zawodników z Piły, ale nie tylko. Na kortach Gym Factory Piła mieliśmy zaszczyt gościć Prezesa Polskiej Federacji Squasha Pana Tomasza Banasiaka oraz członka Komisji Rewizyjnej i Technicznej Polskiej Federacji Squasha Pana Wojciecha Karwowskiego.

Sportowa rywalizacja rozpoczęła się wczesnym rankiem, a pojedynki finałowe kibice mogli oglądać dopiero późnym popołudniem. W finale damskim spotkały się zawodniczki z Piły Ewa Piechnik i Agata Śpiewak. Pierwsza z wymienionych nie dała szans swojej rywalce zdobywając mistrzowski tytuł.

W finale Open zacięty pojedynek stoczyli goście ze stolicy. Tomasz Banasiak i Wojciech Karwowski od samego początku turnieju prezentowali wysoką dyspozycję co zaowocowało walką w wielkim finale. Tutaj więcej szczęścia miał Banasiak, który w trzech setach uporał się ze swoim rywalem.

A oto zwycięzcy:

Kat. Open
1. Tomasz Banasiak
2. Wojciech Karwowski
3. Łukasz Lipski
4. Krzysztof Bielawski

Damski:
1. Ewa Piechnik
2. Agata Śpiewak
3. Ewelina Szopińska
4. Dorota Nitecka

Michał Lach

Przeczytaj więcej o: Gym Factory, Turniej Squasha, siemoniak w pile,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group