Kto startuje do rad z PiS?

12.10.2014   Autor: Redakcja
---

Kandydaci PiS w wyborach do Rady Miasta Piły:

Okręg nr 1 Magdalena Gacka - pedagog
Okręg nr 2 Monika Kubiak - prawnik, b. radna Rady miasta Piły
Okręg nr 3 Adrian Duda – wiceprezes oddziału Kongresu Nowej Prawicy w Pile
Okręg nr 4 Tomasz Słaboszewski – teolog
Okręg nr 5 Łukasz Pszczoła - nauczyciel w ZSP nr 3 w Pile i SP nr 5 w Pile
Okręg nr 6 Mieczysław Karpiński – urbanista, radny Rady miasta Piły, wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki Miejskiej RM Piły

Okręg nr 7 Paweł Kubiński – przedsiębiorca, Kongres Nowej Prawicy
Okręg nr 8 Małgorzata Woźniak – nauczycielka w SP nr 5 w Pile
Okręg nr 9 Bartosz Burzyński – Kongres Nowej Prawicy w Pile
Okręg nr 10 Zbigniew Makowski - mistrz olimpijski i wielokrotny wicemistrz świata weteranów w podnoszeniu ciężarów
Okręg nr 11 Jacek Kończak – magister administracji
Okręg nr 12 Andrzej Petri – historyk
Okręg nr 13 Wojciech Góra – działacz Solidarności przy MWiK w Pile
Okręg nr 14 Paweł Pszczoła – działacz Forum Młodych PiS
Okręg nr 15 Tomasz Słoboda – informatyk
Okręg nr 16 Maria Miler – b. nauczycielka, wieloletnia radna Rady Miasta Piły
Okręg nr 17 Roman Badziąg – nauczyciel w SP nr 5 w Pile
Okręg nr 18 Klaudia Jamróz – cukiernik
Okręg nr 19 Piotr Talarczyk – inżynier telekomunikacji
Okręg nr 20 Gabriela Milska – ekonomistka, działaczka Klubu Gazety Polskiej w Pile
Okręg 21 Tadeusz Bielazik – ekonomista, choreograf Zespołu Pieśni i Tańca „Rodlanie”
Okręg nr 22 Bartosz Górniak – Kongres Nowej Prawicy
Okręg nr 23 Andrzej Zalewski - ekonomista

*

Kandydaci PiS w wyborach do Rady Powiatu:

Okręg nr 1
1. Magdalena Zgiep-Porzucek – inżynier środowiska, ukończyła studia podyplomowe nt. bezpieczeństwa energetycznego Polski, przedsiębiorca, radna Rady Miasta Piły
2. Marian Roman – były działacz PC, przedsiębiorca
3. Marta Woźniak – Hoffmann – aktywnie działa we wspólnocie Odnowa w Duchu Świętym przy parafii Św. Rodziny, ekonomistka, wicedyrektor ds. finansowych w firmie Exalo
4. Maciej Machlewski – przedstawiciel Kongresu Nowej Prawicy
5. Krystyna Liberowicz – działaczka katolicka związana z rodziną Radia Maryja
6. Michał Hoga – psycholog w pilskim Caritas
Okręg nr 2
1. Marta Kubiak – politolog, ukończyła studia podyplomowe nt. służby zagranicznej, asystentka posła Maksa Kraczkowskiego i posła do PE Ryszarda Czarneckiego, przewodnicząca Forum Młodych PiS w okręgu pilskim
2. Sławomir Pietrkiewicz – inżynier mechanik, były pracownik WORD, przedsiębiorca
3. Jolanta Kufel – prezes Caritas przy Parafii p.w. NMP Wspomożenia Wiernych
4. Apolinary Teleżyński – inżynier budowlany
5. Ewa Gurda – prezes Stowarzyszenia Apalicznych i Wybudzonych MOTYL
6. Arkadiusz Wróblewski – ukończył pedagogikę specjalną – specjalność resocjalizacja
7. Bogumiła Kubińska – przedstawiciel Kongresu Nowej Prawicy
8. Grzegorz Woźniak – pracownik techniczny w pilskim szpitalu
Okręg  nr 3
1. Janusz Polakowski – ekonomista, ukończył studia podyplomowe nt. podatków i systemów podatkowych, b. radny Rady Powiatu w Pile
2. Klara Woźniak – działaczka społeczna
3. Krzysztof Pecyna - były żużlowiec, wielokrotny medalista drużynowych mistrzostw w barwach Polonii Piła
4. Danuta Duda – przedstawiciel Kongresu Nowej Prawicy
5. Piotr Sadowski – działacz społeczny na rzecz osób niepełnosprawnych
6. Mirosława Wiśniewska – b. nauczycielka w LO na ul. Pola
Okręg nr 4
1. Janusz Kubiak – adwokat, b. senator, b. radny SWW, wiceprzewodniczący Rady Miasta Piły
2. Dorota Jasnosz-Natkaniec – lekarz ortodonta z Zamościa
3. Jan Nowak -  działacz Solidarności, prezes pilskich struktur Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków
4. Karolina Polcyn – działaczka społeczna
5. Wacław Makaro – były kolejarz i działacz Solidarności
6. Jadwiga Bogucka – emerytka, b. handlowiec

Okręg nr 5
1. Józef Felcyn – nauczyciel, b. radny Rady Powiatu w Pile
2. Zdzisława Bosak – radna Gminy Łobżenica
3. Stanisław Szubert - przedstawiciel Kongresu Nowej Prawicy
4. Małgorzata Smoguła
5. Katarzyna Banasik
6.  Sławomir Laskowski
Okręg nr 6
1. Teresa Płachta – działaczka społeczna ze Skrzatusza
2.  Krzysztof Bogdanowicz
3. Marek Serówka
4. Izabela Jodda
5. Zbigniew Pływacz
6. Magdalena Gładych
Okręg nr 7
1. Daria Ormińska – działaczka FM PiS
2. Jan Schur – radny Gminy Kaczory
3. Krystyna Kubacka
4. Zenon Dziuba
5. Bernadeta Sobieraj
6. Waldemar Matuszak
Okręg nr 8
1. Adam Nowak – b. radny Rady Powiatu w Pile
2. Henryk Codro
3. Zbigniew Gajewski
4. Teresa Rogalska
5. Iwona Perlińska
6. Maria Roszak

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group