Już pięciu kandydatów na prezydenta Piły

12.10.2014   Autor: Redakcja
---

Niespodzianka przed wyborami samorządowymi. Pojawił się piąty kandydat na prezydenta Piły. To 28-letni Błażej Łukasz Parda. Niezależny kandydat zarejestrował już swój komitet wyborczy.

Parda jest liderem Komitetu Wyborczego Wyborców Błażeja Łukasza Pardy „Tak dla Jadwiżyna”. 28-latek wystawił kandydatów do Rady Miasta z 14 pilskich okręgów.

Błażej Parda jest magistrem ekonomii, absolwentem pilskiej PWSZ i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zajmuje się nagrywaniem reklam, które pojawiają się na antenach ogólnopolskich stacji radiowych i telewizyjnych; jest lektorem i właścicielem studia nagrań.

W swoim programie wyborczym Parda mówi m.in. o likwidacji straży miejskiej, niższych podatkach, szerszej promocji Piły w Polsce czy też nowoczesnych przychodniach lekarskich. Stawia również na bezpieczeństwo, które zwiększyć chce m.in. poprzez zapewnienie lepszej jakości dróg, zmianie skrzyżowań na ronda, czy wycinaniu drzew przy drogach.

16 listopada pilanie będą wybierać m.in. prezydenta Piły spośród pięciu kandydatów. O urząd ten ubiegają się obecnie: Piotr Głowski (PO), Marcin Porzucek (PiS), Jan Lus (KWW Lewica Razem), Włodzimierz Lewiński (KWW Praca dla wszystkich mieszkańców Piły) i Błażej Parda (KWW Tak dla Jadwiżyna).

Kandydatów na prezydenta Piły rejestrować można do 17 października. Niewykluczone więc, że w wyborczej grze pojawi się jeszcze jakieś nazwisko.

Fot. www.parda.pila.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group