Strażacy na medal

23.08.2014   Autor: Redakcja
---

Już po raz piętnasty strażacy z województwa wielkopolskiego mieli okazję się sprawdzić w płetwonurkowaniu.

W dwudniowych zawodach organizowanych nad jeziorem Płotki wystartowało 33 strażaków nurków oraz dziesięć zespołów reprezentujących państwową i ochotniczą straż pożarną z naszego województwa. Uczestnicy mistrzostw musieli między innymi wyciągnąć 25-kilogramowy ciężar, płynąć na orientację oraz ratować zatopionego na sześciu metrach manekina.

- 21 i 22 sierpnia nad jeziorem Płotki odbywają się już po raz piętnasty Mistrzostwa Wielkopolski Strażaków Państwowej  i Ochotniczej Straży Pożarnej w płetwonurkowaniu. Najpierw rozgrywaliśmy konkurencję indywidualną, do której zgłosiło się 33 strażaków-nurków, a w kategorii drużynowej wystąpiło 10 drużyn reprezentujących nasze województwo - mówi mł.bryg. Zbigniew Szukajło z Państwowej Straży Pożarnej w Pile

W zawodach indywidualnych i drużynowych królowali pilscy strażacy. Pierwsze miejsce zajął Karol Subdarzewski, na drugiej pozycji uplasował się Przemysław Chodynicki, na trzeciej zaś znalazł się Łukasz Pawłowski. Wszyscy z Państwowej Straży Pożarnej w Pile.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group