Pawlak z orzełkiem na piersi ?

19.07.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Reprezentant KŻ Victoria Piła znalazł uznanie w oczach selekcjonera Młodzieżowej Reprezentacji Polski na żużlu. Arkadiusz Pawlak, bo to o nim mowa otrzymał powołanie na konsultacje od byłego żużlowca, a dzisiaj trenera kadry Rafała Dobruckiego.

W dniach 29-30 lipca w Gnieźnie odbędzie się zgrupowanie zaplecza kadry juniorów. Młodzi żużlowcy nie tylko wezmą udział w tych dniach w dwóch turniejach, ale także będą uczestniczyć w zajęciach z najlepszym sztabem szkoleniowym. Całość koordynuje Trener Młodzieżowej Reprezentacji - Rafał Dobrucki, a pomagać mu będą psycholog Julia Chomska i fizjoterapeuta Krystian Czekański.

Pierwszy raz w takim zgrupowaniu udział weźmie zawodnik pilskiego klubu. Dobre występy Arkadiusza Pawlaka w zawodach młodzieżowych, a także coraz lepsze wyniki w lidze nie zostały pominięte. Wychowanek Victorii ma nadzieję, że będzie to kolejny krok w jego karierze.

Bez wątpienia to zaszczyt być powołanym na takie zgrupowanie, ale jeszcze ważniejsze, by się tam dobrze pokazać. Spotkanie ze znanymi i cenionymi specjalistami z pewnością pomoże mi w osiąganiu lepszych wyników – mówi żużlowiec.

Reprezentant Victorii nie ukrywa, że osiąga w tym sezonie dużo lepsze rezultaty nie tylko dzięki ciężkiej pracy, ale także dzięki pomocy Senatora Henryka Stokłosy.

Na wynik składają się dwa elementy - przygotowanie zawodnika i sprzęt. Bez dobrych motocykli nie byłbym w stanie się rozwijać. Mam teraz dobre zaplecze sprzętowe, co zawdzięczam głównie Senatorowi Henrykowi Stokłosie. Moje motocykle są na bieżąco remontowane, co jest w tym sporcie kluczowe. Klub zatrudnił doświadczonego mechanika – Pana Stnisława Hućko, który bardzo mi pomaga i zajmuje się silnikami. Ponadto mam ogromne wsparcie ojca i sponsorów, głównie Pana Karola Kwasta – dodaje żużlowiec.

Program zgrupowania:

29.07.2014 – (wtorek)

godz. 13.30 – zbiórka powołanych uczestników zgrupowania na stadionie w Gnieźnie

godz. 14.30 – spotkanie organizacyjne z:

 - Rafałem Dobruckim – trenerem

 - Julią Chomską – psycholog

 - Maciejem Polnym– przedstawicielem GKSŻ

godz.15.30 – zapoznanie z torem,

godz. 16.30 – sesja treningowa 2 min / 4 zawodników wg. nr. startowych.

godz. 17.00 – zawody

godz. 19.00 – omówienie zawodów

godz. 19.30 – kolacja

godz. 20.00 - spotkanie integracyjne

30.07.2014 (środa)

godz.9.30 – indywidualne sesje z psychologiem oraz trenerem

 - analiza zawodów z zapisu video

 - wykład- pogadanka.

godz.11.30 - praca ze sprzętem.

godz.13.00- obiad

godz. 14.30- zapoznanie z torem

godz. 15.30-sesja treningowa 2 min / 4 zawodników wg. nr. startowych.

godz. 16.00- zawody indywidualne

- wręczenie nagród

 -podsumowanie zgrupowania

info: KZ Victoria Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group