Mieszkańców czeka turystyczna ofensywa?

02.07.2014   Autor: Redakcja
---

Burzliwa dyskusja, trudne pytania i stanowcze odpowiedzi, w takiej atmosferze obradowali  przedstawiciele dwudziestu pięciu podmiotów samorządowych, gospodarczych i turystycznych, zrzeszonych w Stowarzyszeniu Organizacja Turystyczna Północnej Wielkopolski Dolina Noteci. Zebrani podsumowali miniony rok działalności oraz określili cele na dalszą działalność.

Stowarzyszenie opuściły ostatnio powiaty Czarnkowsko-Trzcianecki oraz Złotowski, pomimo tego prezes organizacji dr Paweł Owsianny zapowiada, że organizacja będzie kontynuować statutowe cele, czyli promocję turystyki i działania podnoszące konkurencyjność regionu w oparciu o potencjał naturalny.

- Północna Wielkopolska ma ogromny potencjał turystyczny. Uważam, że nasza praca  i kierunki które obraliśmy, są właściwe. Zamierzamy zintensyfikować działania zmierzające do   promocji naszego regionu – mówi Paweł Owsianny, prezes organizacji. Jego zdaniem jednym z pierwszych zadań stojących przed stowarzyszeniem będzie katalogowanie i promowanie miejsc turystycznych wskazanych przez mieszkańców. Będą to obszary, które posiadają walory przyrodnicze, jednak nie są powszechnie znane i odwiedzane. Organizacja zamierza w ramach własnych wydawnictw publikować informacje na ten temat. Stowarzyszenie liczy na współpracę z mieszkańcami i wskazanie tych miejsc.

Przeczytaj więcej o: dolina noteci, turystyka, pawel owsianny, uam,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group