Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa: rozpoczęło się Walne Zgromadzenie

19.05.2014   Autor: Redakcja
---

Dziś rozpoczęło się Walne Zgromadzenie Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej. Ze względu na dużą liczbę członków Spółdzielni, zostało ono podzielone na osiem części, obejmujących poszczególne osiedla. Jest to pierwsza część zebrania które odbędzie się również w dniach: 20.05, 21.05, 22.05 23.05, 26.05, 28.05 i 29.05.

Walne Zgromadzenie Członków Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej to najważniejsze zebranie w roku. To na nim zapadają najważniejsze decyzje dotyczące działalności Spółdzielni, planowanych remontów i prac budowlanych. W tym roku podczas Walnego Zgromadzenia odbędą się również wybory do Rady Nadzorczej Spółdzielni.

W dniu dzisiejszym wybrano Prezydium Walnego Zgromadzenia. Przewodniczącym został Grzegorz Wądołowski, który jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Zastępcą Walnego Zgromadzenia został Ryszard Sprenger, natomiast sekretarzem Jolanta Meler.

Podczas obrad zostaną m.in. przeprowadzone wybory do Rad osiedli oraz rozpatrzenie i podjęcie uchwały w sprawach takich jak podział nadwyżki bilansowej za 2013 rok czy zatwierdzenie kierunków działalności Spółdzielni na 2014 rok.

Ola Lipiec

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group