Biegiem do Łobżenicy!

17.05.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Już jutro na miłośników biegania czeka kolejny etap powiatowego cyklu Biegaj z Nami. W Łobżenicy odbędzie się XX Bieg im. Alojzego Graja. Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę mierzącą 10,5 kilometra.

Po biegach w Skrzatuszu i Kaczorach przyszła pora zmierzyć się z wymagającym wyścigiem w Łobżenicy. W tym roku organizatorzy zawodów postanowili urozmaicić nieco trasę biegu. - tegoroczna trasa po raz pierwszy będzie się składała z dwóch pięciokilometrowych pętli. Zamysłem jest dwukrotne zaprezentowanie biegaczy łobżeniczanom – mówi Justyna Główczewska, zajmująca się Biegiem im. Alojzego Graja.

Telewizja Asta po raz kolejny przeprowadzi obszerną relację z tego wydarzenia. Wszystkich miłośników zdrowego trybu życia zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie. Zwycięzcą będzie każdy kto ukończy wyścig. Do startu potrzeba naprawdę niewiele, wygodne obuwie i pozytywne nastawienie.

Zawody rozpoczną się 18.05. 2014 r., o godz. 16.00 w Łobżenicy. Trasa wyścigu: Łobżenica – Rataje - Wiktorówko - Górka Klasztorna – Łobżenica. Całość trasy wynosi 10,5 kilometra.

Klasyfikacja uczestników cyklu Biegaj z Nami 2014 dostępna poniżej:

KLASYFIKACJA_UCZESTNIKOW_CYKLU_2014

fot. źródło: bieganie.pila.pl 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group