Pożar w Śmiłowie. Dwoje dzieci zostało poparzonych [ZDJĘCIA]

27.04.2014   Autor: Redakcja
---

Do poważnego pożaru doszło dzisiaj w Śmiłowie. W płomieniach stanął dom jednorodzinny. W wyniku zdarzenia ucierpiała dwójka dzieci.

- W niedzielę, przed godziną dziewiątą, straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku jednorodzinnego w Śmiłowie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych samochodów gaśniczych, pożarem objęty był tapczan i wyposażenie pokoju dziecięcego znajdującego się na parterze domu jednorodzinnego. Po rozpoznaniu i jednoczesnym przeszukaniu zadymionych pomieszczeń okazało się, że wewnątrz nie ma osób a mieszkańcy sami opuścili budynek przed przybyciem straży pożarnej. Równocześnie z działaniami gaśniczymi strażacy rozpoczęli udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanych w pożarze. W wyniku zdarzenia poparzona została dwójka dzieci. Poszkodowane osoby przetransportowane zostały do Szpitala Specjalistycznego w Pile - informuje rzecznik prasowy KP PSP w Pile, mł. bryg. Zbigniew Szukajło.

W akcji ratowniczo – gaśniczej udział brały trzy jednostki straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego, pogotowie gazowe i energetyczne. Przyczynę  i okoliczności powstania pożaru wyjaśnia KP Policji w Pile.

fot. OSP Kaczory

Przeczytaj więcej o: pożar, Śmiłowo, KP PSP w Pile,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group