Zostań sportowym Ambasadorem Piły!

25.01.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Zostań Sportowym Ambasadorem Piły – to najnowszy projekt prezydenta Miasta Piły oraz radnego Rady Miasta Piły Jacka Bogusławskiego. Głównym celem plebiscytu jest wyłonienie i promowanie osób reprezentujących Piłę podczas sportowych imprez masowych na terenie Polski, ale również poza jej granicami.

Wiadomo nie od dziś, że polscy kibice należą do jednych z najlepszych na świecie. Nie inaczej jest w Pile, gdzie miłośnicy sportu podróżują za swoimi idolami w najdalsze zakątki świata. Plebiscyt prezydenta Piły Piotra Głowskiego i radnego Jacka Bogusławskiego to inicjatywa mająca na celu wytypowanie najlepszego kibica sportowego 2013 roku.

- Pomysł dojrzewał dosyć długo, bo pierwsze rozmowy z Panem Bogusławskim były chyba podczas Euro 2012, kiedy mówiliśmy jak wiele osób z Piły po pierwsze jeździ na duże imprezy sportowe, a po drugie przy okazji wykonują wspaniałą prace na rzecz miasta promując je poprzez logo czy napisy na flagach – dodaje Głowski.

Zgłoszenie do plebiscytu odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub przesłanie wiadomości drogą email wskazaną na stronie organizatora.

- Strona internetowa jest dostępna od dzisiaj pod adresem plebiscyt.jacekboguslawski.pl. Znajdziemy tam specjalny formularz, który będzie aktywny do końca tego miesiąca. Każda osoba może zgłosić swojego znajomego, członka rodziny.Ważne żeby osoba biorąca udział w plebiscycie nie zgłaszała się sama – mówi Jacek Bogusławski, radny Rady Miasta Piły.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31.01. 2014 roku. Spośród wszystkich kandydatur komisja plebiscytowa wytypuje najlepszą dwudziestkę, na którą do 19.02. głosować będą internauci. Zwycięzca, i zarazem sportowy ambasador Piły nagrodzony zostanie podczas Gali Syriusze 2014, która odbędzie się 1 marca w regionalnym Centrum Kultury Fabryka Emocji. Zwycięzca otrzyma pamiątkową statuetkę oraz nagrodę niespodziankę.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group