Asta Video Fest

Pogoń Szczecin rywalem Credo Futsal!

06.01.2014   Autor: Redakcja
---

Takiego spotkania w Pile jeszcze nie było. W sobotę do naszego miasta przyjedzie wicelider tabeli Futsal Ekstraklasy, a więc Pogoń Szczecin, która powalczy z Credo Futsal Piła o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Emocjonujących spotkań z udziałem KS Credo Futsal Piła nie brakuje, ale to sobotnie przewyższa wszystkie o przynajmniej kilka poziomów. Do Piły przyjedzie bowiem Pogoń Szczecin, czwarta drużyna poprzedniego sezonu Futsal Ekstraklasy, aktualny wicelider tabeli i chyba najpoważniejszy kandydat do zdobycia mistrzostwa kraju w obecnym sezonie.

Szczecinianie przyjadą z wieloma znanymi w świecie futsalu osobami - trenerem młodzieżowej reprezentacji Polski i swojej drużyny Gerardem Juszczakiem, najlepszym snajperem poprzedniego sezonu w Futsal Ekstraklasie Marcinem Mikołajewiczem oraz mołdawskim bramkarzem Nicolae Neagu.

Przed pilanami więc trudne zadanie, tym bardziej, że w ich barwach nie wystąpi kontuzjowany Jakub Skwarek, ale jedno jest pewne - tak renomowanego rywala jak ten sobotni jeszcze w Pile nie było i być może długo jeszcze nie będzie.

Początek meczu w sobotę 11 stycznia o godzinie 17:00, oczywiście w hali PWSZ. Bilety w cenie 3 złotych, a każdy kto zakupi jeden z nich weźmie udział w losowaniu cennych nagród, które trafią w ręce kibiców w przerwie meczu.

Przeczytaj więcej o: credo, mecz, futsal, puchar polski, pogoń szczecin,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group