Squash na obcasach

12.12.2013   Autor: Magdalena Lach
---

Squash w Pile rozwija się w zawrotnym tempie co potwierdza ponad 100 uczestników pilskich lig amatorskich. Sporą większość amatorów tej dyscypliny tworzą mężczyźni, jednak w ostatnim czasie również Panie sięgają po rakietę i sportowe obuwie.

Nie tak dawno, bo w listopadzie na kortach Gym Factory Piła rozegrany został turniej kwalifikacyjny mężczyzn do Ligi Squasha Gym Factory. Blisko 30 zawodników stoczyło szereg zaciętych spotkań, po których każdy – w zależności od zajętego miejsca – przydzielony został do poszczególnej ligi. Kolejnym krokiem w rozwoju squasha w naszym mieście była organizacja turnieju dla kobiet. – Inicjatywa zorganizowania turnieju wyszła od Pań, które przychodzą do nas nie tylko na squasha, ale również inne zajęcia, które mamy w swojej ofercie – wyjaśnia Kamila Hinz, menedżer GF Piła. – Panie bardzo zaciekawiły się tą dyscypliną, dlatego pomysłałam, że warto zorganizować dla nich turniej, który będzie połączeniem rywalizacji i zabawy – dodaje Hinz.

W turnieju wzięło udział 14 Pań, a wśród nich zarówno doświadczone zawodniczki, jak i te, które podczas zawodów po raz pierwszy miały styczność z rakietą i kortem. Po kilku godzinach było już jasne do kogo powędruje tytuł mistrzyni pierwszego turnieju Squash na obcasach.

Poniżej prezentujemy końcową klasyfikację zawodów:

 

1. Ewa Piechnik
2. Katarzyna Koprowska
3. Wioletta Nowak
4. Karolina Podrucka
5. Monika Skawi
ńska
6. Kamila Hinz
7. Ewa Wojtania
8. Dorota Wachowiak
9. Aneta Dywel-Baziuk
10. Ewelina Szopi
ńska
11. Maria Safon Lach
12. Agnieszka Klusak
13. Karolina Kalas
14. Beata Abramczuk

fot. źródło: www.gymfactory.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group