Asta Video Fest

Na co przekazać pieniądze? Czytelnicy zadecydują!

09.12.2013   Autor: Redakcja
---

Czytelnicy portalu asta24.pl mogą wybrać inwestycję, która zostanie zrealizowana na terenie naszego miasta! Koszty przedsięwzięcia pokryją właściciele firmy ABC Apartamenty, którzy wyszli z tą niecodzienną inicjatywą.

ABC Apartamenty to deweloper, który zasłynął już na początku tego roku, gdy wygrał aukcję internetową, w której nagrodą był jeden dzień pracy prezydenta miasta Piły Piotra Głowskiego. Przekazane w ten sposób pieniądze wpłynęły wtedy na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tym razem deweloper wychodzi z kolejną cenną inicjatywą społeczną. Dołoży on 5 tysięcy złotych do inwestycji, która zostanie zrealizowana na terenie naszego miasta. O tym jaka będzie to inwestycja zadecydują nasi czytelnicy, którzy od dziś mogą głosować w specjalnej sondzie, znajdującej się na stronie głównej naszego portalu. Jej wyniki podamy 31 grudnia, a więc w Sylwestra. Wtedy to dowiemy się kto zacznie nowy rok od dobrych wieści dotyczących zwycięstwa w konkursie. Tymczasem nasi czytelnicy już teraz mogą zacząć zastanawiać się, na którą propozycję oddać swój cenny głos – propozycje przedstawiamy poniżej.

1. Przedszkole Publiczne nr 7 - zorganizowanie "Mini miasteczka ruchu drogowego", gdzie dzieci korzystając z rowerków mogą uczyć się przepisów ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się na rowerkach.

2. Przedszkole Publiczne nr 4 - częściowe urządzenie „sali doświadczania świata” dla dzieci.

3. Publiczne Przedszkole nr 6 im. Jasia i Małgosi - wyposażenie przedszkola w zestaw do mini koszykówki tj. zakup przenośnych tablic z koszami oraz piłek do mini kosza.

4. Przedszkole nr 12 - zakup aktywnego wózka inwalidzkiego dla dziecka niepełnosprawnego. Wózek zostałby na wyposażeniu przedszkola i posłużyłby wielu dzieciom niechodzącym z grup integracyjnych.

5. Przedszkole nr 17 - elementy teatralne typu: stroje, kukiełki, pacynki itp. Wymienione elementy wzbogaciłyby działania skierowane wobec dzieci, które mają na celu kształtowanie swobody wypowiedzi, komunikację, odwagę publicznych występów oraz odgrywanie ról.

6. Szkoła Podstawowa nr 12 - wsparcie finansowe przy adaptacji boiska na potrzeby miasteczka ruchu drogowego.

7. Wyposażenie mieszkania rotacyjnego dla wychowanków wychodzących z domów dziecka.

Jeszcze raz zachęcamy do głosowania i tym samym wsparcia tej niecodziennej inicjatywy.

[poll id="18"]

Przeczytaj więcej o: glosowanie, inwestycja, konkurs, sonda, abc apartamenty,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group