4 medale w Gdańsku

06.11.2013   Autor: Magdalena Lach
---

W hali Widowiskowo-Sportowej w Gdańsku odbył się IV Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym, którego organizatorem był Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdyni. W zawodach wystartowało 278 zawodników, a wśród nich reprezentanci KKT Shoto w Pile.

Zawodnicy z 17 klubów, województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego walczyli o zwycięstwo w turnieju. Wszystkie pojedynki kata i kumite odbyły się w systemie każdy z każdym. Reprezentanci Piły stoczyli kilka zaciętych walk.

Miłą niespodzianką  był  występ  zawodników KKT Shoto w Pile wśród dzieci. W grupie liczącej trzydziestu zawodników mali karatecy zdominowali kategorię chłopców z roczników 2004-2005. Na najwyższym stopniu podium stanął Stanisław Sendłak. Drugie miejsce zajął Marek Wruk. Zawody na trzeciej pozycji zakończyli Jakub Skura oraz Klaudia Brzeczkowska. Miejsca poza podium wywalczyli ponadto Jakub Obliński i Daria Wilk. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Przeczytaj więcej o: sport, karate, KKT Shoto w Pile, zawody Gdańsk,