"Zakamarki miasta"...

11.10.2013   Autor: Redakcja
---

... to hasło I Pilskiego Spaceru Fotograficznego „Kadr”. Przedsięwzięcie jest inicjatywą Pilskiej Grupy Pasjonatów Fotografii „Kadr”. Zbiórka chętnych do fotograficznego rekonesansu po zakamarkach Piły w sobotę, 19 października o godzinie 10:00 przed wejściem głównym dworca PKP. Według planu spacer ma potrwać 4 godziny.

- Nasze spotkanie jest pierwszym, mamy nadzieję cyklicznym, otwartym spacerem fotograficznym, którego celem jest popularyzacja fotografowania oraz promocja miasta. Zainteresowanych prosimy o przybycie w sobotę o godzinie 10:00 przed wejście główne na dworzec PKP. Przed wymarszem wyjaśniony zostanie motyw przewodni spotkania - tytuł , oraz rozdane będą mapy Piły z zaznaczoną trasą lub ciekawym miejscem miasta. W zależności od ilości chętnych podzielimy się na kilkuosobowe grupy - informuje Damian Majewski, jeden z organizatorów spaceru, członek grupy PGPF "Kadr".

W środę, 23 października o godzinie 17:00 w Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Sikorskiego 33, odbędzie się spotkanie uczestników I Pilskiego Spaceru Fotograficznego „KADR”. Na spotkanie każdy jest proszony o przyniesienie płyty z maksymalną ilością fotografii - 10 sztuk.

- Każdy z uczestników zaprezentuje swoje prace i wspólnie je omówimy. Najlepsza fotografia każdego z uczestników zostanie opublikowana na stronie galerii KADR-u - dodaje Damian Majewski.

Udział w spotkaniu może wziąć każdy, kto posiada aparat fotograficzny (kompakt, lustrzanka itp.). Wiek spacerowiczów jest bez ograniczeń, osoby niepełnoletnie muszą być z opiekunem. Stopień doświadczenia w fotografii - od amatora do profesjonalisty.

Źródło: Pilska Grupa Pasjonatów Fotografii „KADR”.
Zdjęcie: kadr.pila.pl

Przeczytaj więcej o: pila, spcer, fotografia, pgpf "kadr",

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group