Poważne skutki dyskotekowej kłótni

18.09.2013   Autor: Redakcja
---

Wałeccy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który brutalnie pobił 34-latka. Nieprzytomna ofiara bójki trafiła do szpitala, gdzie przebywa w stanie ciężkim.

Wszystko zaczęło się w jednym z barów w mieście, gdzie odbywała się dyskoteka. Pokrzywdzony dobrze znał się ze sprawcą. Doszło między nimi do nieporozumienia, a w konsekwencji do szarpaniny. Ochroniarz lokalu wyprosił agresywnie zachowujących się mężczyzn z dyskoteki.

W poniedziałek około godziny 6:35 dyżurny komendy otrzymał telefoniczną informację o przywiezieniu do szpitala pobitego młodego mężczyzny. Jak się okazało po wyjściu z baru 26-latek zaatakował znajomego zadając mu uderzenia pięściami, oraz kopał pokrzywdzonego po całym ciele, po czym oddalił się. Przybyłe na miejsce pogotowie, nieprzytomnego mężczyznę przetransportowało do szpitala.

Napastnik został zatrzymany w pobliżu miejsca zamieszkania. Miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo został zbadany na obecność narkotyków. Okazało się, że podczas zatrzymania był pod wpływem amfetaminy. Mężczyzna przyznał się do winy. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: walcz.policja.gov.pl

Przeczytaj więcej o: walcz, policja, zatrzymanie, pobicie, dyskoteka, kłótnia,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group