Nabór dla młodych piłkarzy rozpoczęty

06.09.2013   Autor: Redakcja
---

KS Credo Futsal Piła  informuje o rozpoczęciu naboru do szkółki młodzieżowej. Zajęcia dla zawodników piłki nożnej halowej w wieku od 14. do 16. roku życia rozpoczynają się już w październiku i potrwają do marca włącznie.

Opiekę nad drużyną obejmie m.in. radny Jacek Bogusławski, właściciel firmy Credo, czyli sponsora tytularnego klubu. To postać doskonale znana w świecie sportu w Pile, która w przeszłości wielokrotnie wyciągała już pomocną dłoń w stronę młodych pilan. Tym razem nie będzie inaczej i młodzi zawodnicy zagrają właśnie z logo Credo na swych koszulkach.

Drużyna będzie trenować dwa razy w tygodniu w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile, pod okiem trenera pierwszego zespołu. Na tym jednak nie koniec. Zespół młodzieżowy zostanie także zgłoszony do ligi środowiskowej, gdzie będzie mierzyć się z dużo starszymi i bardziej doświadczonymi piłkarzami. Taka lekcja w przyszłości może okazać się bezcenna. Najlepsi będą także włączani bezpośrednio do kadry pierwszego zespołu, a "perełki" być może dostaną szansę wystąpienia w spotkaniach ligowych.

Zainteresowani już teraz mogą zgłaszać się do szkółki młodzieżowej KS Credo Futsal Piła. Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu 603 037 902.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group