Czytajmy razem

04.09.2013   Autor: Redakcja
---

Regionalne Centrum Kultury oraz Państwowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana organizują akcję zatytułowaną "Wspólne czytanie Fredry", które odbędzie się w Parku Miejskim.

Wydarzenie rozpocznie się 7 września o godzinie 17:00. Na początek organizatorzy zaplanowali happening teatralno - muzyczny. Podczas wspólnego czytania można będzie zapoznać się z różnymi dziełami Aleksandra Fredry oraz z monografiami o autorze i książkami poświęconymi kulturze szlacheckiej i sarmackiej. Wśród atrakcji znajdą się również te dla dzieci. Będzie to m. in. kącik animacyjny z warsztatami plastycznymi, kolorowanki zawierające sceny z bajek oraz liczne rebusy i gry z nagrodami dla całej rodziny.

Tego samego dnia wolontariusze będą czytać bajki: "Małpę w kąpieli", przy ulicy Śródmiejskiej w godzinach 9:00 - 14:00 oraz "Wieczerzę z gwoździa" na plaży na Wyspie w godzinach 15:00 - 18:00. Osoby chętne do czytania bajek proszone są o wcześniejsze zgłaszanie się w Bibliotece Głównej, przy ulicy Buczka 14, telefonicznie pod numerem 67 351 79 03 lub mailowo na adres  pimbp@biblioteka.pila.pl.

Przeczytaj więcej o: pila, wyspa, park miejski, rck, czytanie, fredro,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group