Moc i siła

21.08.2013   Autor: Redakcja
---

Większość z nich ma niespełna 14 lat, a już stali się bohaterami teledysku "Moc i siła". Mowa o uczniach Gimnazjum nr 4 w Pile, którzy nakręcili swój własny muzyczny klip. Teledysk weźmie udział w 22. Festiwalu Polskich Wideoklipów YachFilm 2013.

"Moc i siła - to jest Piła, ludzie z klasą - niech wszyscy nas zobaczą" - tak o sobie i swojej szkole śpiewają uczniowie Gimnazjum nr 4 w Pile w teledysku "Moc i siła". Jak sami twierdzą było to nie tylko niesamowite wyzwanie, ale i przygoda.

- Moim zdaniem, jako zwykłego ucznia, to było bardzo miłe zakończenie roku szkolnego.  Można było zetknąć się z ogromnym profesjonalizmem kręcąc ten klip, tego się na co dzień nie ma - opowiadał portalowi asta24.pl jeden z uczestników planu teledysku Kamil Okulski.

Teledysk kręcony był przez trzy tygodnie. Sami uczniowie twierdzą, że to była przede wszystkim fajna zabawa. Oliwii Malczuk, uczennicy gimnazjum najwięcej przyjemności sprawiły sceny, które miały miejsce po zmroku w szkolnych korytarzach.

- Najfajniej bawiłam się nocą, kiedy kręciliśmy niektóre sceny. Wtedy było naprawdę wesoło. W ogóle cały teledysk fajnie był ujęty. Wielu scen nie planowano np. scena z psem, który pojawił się parę lat temu zupełnie znikąd i tak już z nami został.

Praca i trud włożone w wyprodukowanie teledysku opłaciły się, ponieważ został on zgłoszony do ogólnopolskiego festiwalu Yach Film, który jest najstarszym festiwalem wideoklipów w Polsce. Uczniowie pilskiego gimnazjum zajmują piąte miejsce w internetowym głosowaniu Cyber Yach. Z całej pracy zadowolona jest Mariola Skrzyńska, dyrektor Gimnazjum nr 4 w Pile.

- Jesteśmy z tego bardzo dumni, bo zamierzenie nasze było takie, by promować Gimnazjum nr 4 w Pile. Pokazać, że jest ono fajne i uczy się w nim kreatywna młodzież.

Uczniom życzymy w następnym roku szkolnym tyle samo uśmiechu, co w teledysku oraz wygranej w konkursie. Głosować można do końca sierpnia na stronie festiwalu.

Przeczytaj więcej o: pila, uczniowie, klib, gimnazjum, teledysk, konkurs,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group